На Вінниччині надають послуги з діагностики та лікування хвороби Лайма

Дата: 18.04.2023 14:35

Фото без описуУ Клінічному Центрі інфекційних хвороб надають послуги з діагностики та лікування кліщового бореліозу (хвороби Лайма).

Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.

Цю послугу у закладі запровадили минулого року. Зокрема, Центр постійно розвивається і працює над розширенням та покращенням якості медичної допомоги для пацієнтів.

«Забір крові на аналізи проводиться з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 15:00. У суботу працюємо з 9:00 до 15:00. Результати отримуєте наступного дня. Тестування безкоштовне за направленням сімейного лікаря. За необхідності, проконсультує лікар-інфекціоніст», - інформують фахівці.

Щоб отримати консультацію, телефонуйте за номером: +380432566423