Ще одна послуга для водіїв. У Дії можна скасувати шеринг авто за кілька кліків

Дата: 25.04.2023 14:19

Фото без описуУже понад рік ви шерите авто в застосунку без паперів і клопотів. Та команда Дії не зупиняється, тож ми доопрацювали популярний сервіс. Тепер автівкою можна не тільки поділитися, а й скасувати шеринг, якщо такої потреби більше немає. Скористатися сервісом може як власник авто, так і належний користувач.

Ця послуга особливо актуальна під час війни, адже дозволяє пошерити авто тимчасово. Наприклад, щоб допомогти рідним виїхати із зони бойових дій.

Щоб скористатися послугою, власники транспортних засобів мають:

Авторизуватися в Дії, вибрати Послуги — Шеринг авто, далі — Скасувати шеринг.

Якщо ви належний користувач і хочете ініціювати скасування, необхідно:

Авторизуватися в Дії — перейти до Меню свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу — вибрати Відмовитися від користування авто — Почати — пошерити сформований екран із запитом власнику для підтвердження.

І все! Скасування відбудеться автоматично — і техпаспорт зникне з Дії належного користувача. Усе швидко та зрозуміло.

Послугу реалізує Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ та Головним сервісним центром МВС.