Як отримати витяг із Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин?

Дата: 03.05.2023 15:28

Фото без описуВитяги надає Департамент інформатизації МВС України.

Для отримання витягу необхідно:

• направити заяву на електронну пошту: pgmia@mvs.gov.ua або на адресу МВС: м. Київ, вул. Богомольця, 10;
  • до заяви додати копії паспорта заявника та документа, який підтверджує родинні зв’язки з особою, зниклою безвісти.

Перевірка даних здійснюється впродовж 30 календарних днів.

Витяг надсилається на вказану в заяві електронну адресу або ж на зворотну поштову адресу.

Важливо. Включення особи до реєстру є єдиним підтвердженням того, що людина вважається зниклою безвісти за особливих обставин.

Наявність даних про людину в реєстрі не підтверджує загибель чи перебування її в полоні.

Якщо у вас виникли питання щодо отримання витягу з Єдиного реєстру, звертайтеся на гарячу лінію за номером: (050) 240-85-29.