Дата: 09.05.2023 10:31

В Студенянській територіальній громаді відбулися урочисті заходи до Дня пам’яті та примирення і 78-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх жертв Другої світової війни, усіх захисників України які загинули у боротьбі з нацизмом та з рашизмом.

Українці на боці антигітлерівської коаліції зробили значний внесок у перемогу над нацизмом. Сьогодні, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє.

Низько вклоняємось воїнам, які подарували нам мирне майбутнє тоді та воїнам, які стоять на захисті нашого майбутнього зараз.

Слава Україні!

Героям слава!