Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Студенянської сільської ради.

Дата: 12.05.2023 13:18

12 травня 2023 р. під головуванням заступника сільського голови Анатолія Максименюка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Студенянської сільської ради. Присутні члени комісії розглянули питання: про доцільність встановлення опіки над малолітньою дитиною,  необхідність соціального супроводу сімей, які цього потребують, про наявність (відсутність) ризиків та перешкод у подоланні батьками складних життєвих обставин та ін.

Питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені службою у справах дітейСтуденянської сільської ради. З кожного питання були з’ясовані факти і обставини, на основі яких члени комісії ухвалили конструктивні рішення в інтересах дітей.