Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації ім. Героїв Крут запрошує на навчання

Дата: 16.05.2023 08:20

Оголошується набір на навчання до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (ВІТІ) імені Героїв Крут (м. Полтава), серед випускників ліцеїв, закладів загальної середньої освіти (інтернатів тощо) і професійно-технічних училищ.

Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу ВІТІ у 2023 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі національного мультипредметного тесту або вступних іспитів. Юнаки та дівчата безкоштовно отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями) “Комп’ютерні науки”, “Телекомунікації та радіотехніка”.

Звертаємо увагу на наступне:

1. Навчання у коледжі, проживання, харчування, обмундирування – безкоштовні.
  2. Гарантоване працевлаштування випускників (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України). Випускники закладу, крім того, матимуть велику перевагу щодо призначення на посади молодших командирів, матимуть освіту та відповідну їй вище грошове забезпечення, порівняно з рядовими служби за контрактом.
  3. Спеціальності, повністю сумісні з цивільною сферою життя: спеціальність 122 – Комп’ютерні науки, спеціальність 172 – Телекомунікації та радіотехніка
  4. Заробітна плата випускників на даний час — понад 20000 грн.
  5. Військовослужбовці мають змогу отримувати пенсію через 25 років вислуги (термін навчання зараховується).
  6. Військовослужбовці мають повний “соціальний пакет” відповідно законодавства:
  • щорічна оплачувана відпустка;
  • безкоштовне лікування;
  • можливість подальшого навчання;
  • можливість стати на житлову чергу і отримання житла від держави (зараз в Україні навіть стати на чергу буває складно внаслідок відсутності міста роботи), або отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування.

Крім того, згідно наказу Міністерства оборони, сержанти (наші випускники) забезпечуються службовим житлом або отримують компенсацію за піднайом житла.

1. На навчання приймаються як юнаки, так і дівчата.
  2. Є можливість одночасно отримати освіту (фаховий молодший бакалавр), а також бути працевлаштованим на начальницьких посадах молодшого командного складу. При цьому, повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.
  3. Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр».

Випускники мають змогу продовжити навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (м.Київ), отримати звання офіцера та при цьому під час навчання отримувати замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби (20200-21500грн.).

Переважна більшість випускників вже навчаються в Києві (ВІТІ), Харкові (ХНУПС), Житомирі (ЖВІ) одночасно отримують замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби.

1. Прохідний бал для вступу знижено до мінімального – 100 балів, є можливість вступу за результатами вступних іспитів під час роботи приймальної комісії.
  2. В 2023 році вступ на навчання здійснюється у формі національного мультипредметного тесту або вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника (українська мова, математика; та один предмет на вибір; фізика або історія України).

Контактні телефони: (0532) 53-67-13 (3-12-02), (066)732-03-03, (067)736-33-61, (063)736-80-00.