Важливо створити середовище, де кожен ветеран отримає необхідну підтримку та можливості для повноцінної соціальної і професійної реінтеграції – Наталя Заболотна

Дата: 25.05.2023 08:51

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його Перший заступник Наталя Заболотна взяла участь у робочій нараді Міністерства у справах ветеранів України.

Під час засідання узгодили організаційні та фінансові моменти для запуску експериментального проєкту щодо запровадження інституту помічника ветерана.

«Ідея полягає в тому, щоб допомогти нашим Захисникам та Захисницям на етапі переходу від військової служби до мирного життя. – зазначає Наталя Заболотна. – Важливо створити середовище, у якому кожен ветеран отримає необхідну підтримку та можливості для повноцінної соціальної і професійної реінтеграції».