Уряд продовжує активізувати програми підтримки бізнесу, — Денис Шмигаль

Дата: 25.05.2023 08:52

У межах програми «Доступні кредити 5-7-9» за час повномасштабної війни було видано 109 млрд грн позик, з яких 1,5 млрд грн — за останній тиждень. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 23 травня.

Водночас за програмою портфельних гарантій лише за квітень було видано позик на майже 4 млрд грн.

«Завдяки грантам єРобота вже створили більше 4 тисяч нових бізнесів. Розширили перелік напрямів використання коштів мікрогрантів та започаткували програму грантів для ветеранів», — відзначив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль також повідомив, що у квітні цього року Індекс очікувань ділової активності вперше за півтора року перевищив рівноважний рівень. За його словами, це свідчить про більш-менш позитивні очікування підприємців — наскільки це можливо в умовах повномасштабної війни.