Оперативна інформація станом на 06.00 21.06.2023 щодо російського вторгнення

Дата: 21.06.2023 15:02

Фото без описуСлава Україні! Розпочався 483 день російської повномаштабної військової агресії проти України.

Вчора ввечері російська федерація завдала чергового ракетно-авіаційного удару іранськими ударними БПЛА Shahed по Україні Інформація про наслідки цього теракту наразі оновлюється.

За оновленою інформацією, протягом доби 20 червня російські окупанти атакували Україну 33-х іранськими бойовими БПЛА Shahed, 7х зенітних керованих ракетами С-300 та 1х крилатою ракетою наземного запуску «Іскандер-М» по цивільній інфраструктурі Запо

Українські сили та засоби ППО перехопили 30х бойових БПЛА Shahed.

Крім того, ворог завдав 83х авіаційних ударів та 58х атак MLRS по позиціях українських військ та різних населених пунктах.

Ймовірність ракетних та авіаційних ударів по Україні залишається дуже високою.

Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на сокирах Лимана, Бахмута, Авдіївці та Мар'їнки, тривають важкі бої. Протягом доби 20 червня було проведено 40х бойових залучень.

Волинь та Полісся сокири: без суттєвих змін.

Сокири Сіверщини та Слобожанщини: противник продовжує підтримувати військову присутність у районах Росії, що межує з Україною. Окупанти завдали авіаударів по Янжулівці, Леонівці (Чернігівська область), Козачі Лопані (Харківська область). Ворог обстріляв з мінометів та артилерії населені пункти Халаханівка, Карповичі (Чернігівська область), Кіндратівка, Бруський, Басівка, Локня, Миропільське, Юнаківка, Бачівськ, Степне (Сумська область), Івашки, Рожковичі, Гур'їв, Козачок, Уди, Мар'їне, Висока Яруха, Мороховець, Тернова, Хатище, Вовчанськ, Бударки, Устинівка, Чухунівка, Амбарне, Григорівка (Харківська область).

Куп'янська вісь: ворог завдав авіаудару по населеному пункту Колодязне (Харківська область). Куп'янська вісь: противник обстріляв з артилерії та мінометів Фіхолівку, Дворічну, Западне, Кислівку, Берестове (Харківська область)

Вісь Лиман: ворог провів наступальні операції по осі Кремінна – Ямполівка. Стельмахівка, Невське, Білогорівка (Луганська область), Торське, Серебрянка, Верхньокам'янське, Спірне, Роздолівка (Донецька область).

Бахмутська вісь: противник провів невдалі наступ у напрямку Оріхово-Василівки (Донецька область). Окупанти завдали авіаудари по населених пунктах Хромове та Біла Гора. Від ворожих артилерійських обстрілів постраждали Васюківка, Оріхово-Василівка, Богданівка, Калинівка, Часів Яр, Іванівське, Озарянівка, Біла Гора, Костянтинівка, Дружба, Північне (Донецька область).

Вісь Авдіївки: противник завдав авіаудару по околицях Авдіївки та Северне, провів невдалі наступ у околицях Авдіївки. Окупанти обстріляли околиці населених пунктів Первомайське та Невельське (Донецька область).

Вісь Мар'їнки: ворог завдав авіаудару по околицях Мар'їнки Водночас обстріляли Красногорівку, Георгіївку, Мар'їнку та Поб'єду (Донецька область).

Шахтарське вісь: ворог провів наступальні операції в напрямку Новомихайлівки, без успіху. Окупанти обстріляли населені пункти Хостре, Парасковіївка та Новомихайлівка (Донецька область).

Запорізька та херсонська сокири: противник тримається на обороні. Ворог завдав авіаударів поблизу населених пунктів Сторожеве, Пречистівка, Золота-Нива, Благодатне, Макарівка (Донецька область), Новоданилівка, Запорізька, Комишуваха (Запорізька область), Козацьке, Одраднокам'янка та Херсон. Окупанти обстріляли з артилерії населені пункти Благодатне, Нескучне, Макарівка, Сторожеве, Времівка, Зелене Поле, Новопіль (Донецька область), Новодарівка, Левадне, Червоне, Гуляйполе, Залізничне, Чарівне, Новоандріївка, Степове, П'ятихатки, Лобкове, Кам'янське (Запорізька область), Золота-Балка, Михайлівка, Новоолександрівка, Дудчани, Качкарівка, Шляхове, Козацьке, Миколаївка, Бургунка, Іванівка, Садове, Придніпровське, Наддніпрянське, Молодіжне, Зимівник, Білозерка, Ромашкове, Велетенське, Херсон, Дніпровське, Кізомись (Херсонська область), Нікополь (Дніпропетровська область) та Очаків (Миколаївська область).

Російські окупанти активно поширюють інформацію про евакуацію на випадок прорву ВСУ. Наприклад, у Генічеську колаборанти надходять на мобільні СМС-повідомлення з детальною інструкцією та координатами пунктів евакуації, що, в

За добу 20 червня Повітряні сили України завдали 9х авіаційних ударів по зосередженням військ противника та 3х авіаційних ударів по його зенітно-ракетним системам.

Також українські захисники перехопили 4х розвідувальні БПЛА противника.

Протягом доби 20 червня українські ракетно-артилерійські війська уразили 3х командні поста, 1х зосередження військ та військової техніки, 3х електронні станції бойових дій, 18х артилерійських підрозділів на вогневих позиціях, 1х актив ППО та 6х інших важливих

Підтримуйте ЗСУ! Об'єднавшись, ми будемо переможними!

Слава Україні!