#ТиЯк? Як підтримати себе? Практика вдячності

Дата: 22.06.2023 18:30

Як часто ви чуєте «дякую»? Чи не забуваєте дякувати рідним, колегам або ж хлопчині, який притримав двері у метро? А коли востаннє дякували собі? І не кажіть, що немає за що.

Бути вдячним важливо. Навіть у моменти небезпеки, і особливо між ними, коли так бракує позитивних емоцій. Сказати «дякую» — це як впустити трохи світла в укриття. І як би темно не було довкола, воно підсвітить усе хороше, заради чого ми готові боротися.

Почніть із дрібниць — подякуйте собі за прогулянку парком після роботи та улюблене морозиво, залиште на холодильнику подяку близьким (ви знаєте, за що); посміхніться і скажіть «дякую» водію маршрутки. Ви здивуєтеся, на що здатна проста звичка дякувати.