Понад 300 тисяч українців вже скористались спрощеною процедурою отримання паспортних документів

Дата: 22.06.2023 18:31

Начальник Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації  розповів про експериментальний проект щодо одночасного оформлення паспортних документів, який  вже майже рік втілює ДМС України.

Так, окрім одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта, батьки/законні представники можуть одночасно оформлювати паспорти для виїзду за кордон також дітям до 14 років.

Тож тепер за одне відвідування один із батьків може:

• одночасно оформити ID-картку та паспорт для виїзду за кордон собі;
  • одночасно оформити собі ID-картку та закордонний паспорт, а також закордонний паспорт своїй дитині до 14 років;
  • одночасно оформити собі ID-карту, а також закордонний паспорт своїй дитині до 14 років.

Що потрібно для того,щоб зменшити час на оформлення  паспортних документів?
Як оформити паспорт  громадянина України для виїзду за кордон в інших країнах?

Про це докладніше у відео.