Наші зенітники – приклад незламного бойового духу, мужності та професіоналізму. Усі ви – Герої! – Сергій Борзов

Дата: 03.07.2023 11:40

3 липня – День зенітних ракетних військ України.

Привітав воїнів Начальник ОВА Сергій Борзов.

«Зенітні ракетні війська забезпечують цілодобовий захист повітряного простору України від авіаційних ударів країни-окупанта. Ви щодня рятуєте тисячі життів українців і оберігаєте десятки стратегічних об’єктів інфраструктури. Дякую воїнам за кожну збиту рашистську ракету, за кожен «приземлений» літак та гвинтокрил. Наші зенітники – приклад незламного бойового духу, мужності та професіоналізму. Усі ви - Герої!» - підкреслив очільник області.

Начальник ОВА побажав чистого неба над нашою Україною!

З Днем зенітних ракетних військ Повітряних Сил України!

Перемога за нами!

Слава Україні!