#Тияк: Як говорити з дітьми про війну?

Дата: 04.07.2023 08:42

Через війну малеча не стає менш допитливою, скоріше навпаки — ставить ще більше запитань, і ми не маємо їх ігнорувати.

Як пояснити службу мами чи тата? Як сповіщати погані новини? Як відповісти на: «Коли закінчиться війна»?

Нехай поради дитячої психологині та проєкту Veteran Hub допоможуть вам добрати правильні слова і впоратися з емоціями, які іноді б’ють через край.

#Тияк

Комунікаційна кампанія «Ти як?» є одним із ключових «пазлів» Всеукраїнської програми ментального здоров'я, яка впроваджується в Україні за ініціативою Першої леді Олени Зеленської.

«Ти як?» реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.