Укренерго закликає українців вимикати кондиціонер з 16:00-23:00

Дата: 20.07.2023 14:34

Фото без описуДля одночасної роботи 400 000 кондиціонерів необхідно включити додатково 1 блок теплової електростанції.

Саме стільки вчора ми з вами зекономили, перенісши своє споживання з вечірніх годин на день. Це полегшило покриття споживання у найбільш складні для енергосистеми години доби.

Адже вдень активно працюють сонячні електростанції, що дозволяє забезпечувати значне виробництво електроенергії. Крім того, вони не потребують додаткових ресурсів - вугілля чи газу на відміну від ТЕС. Однак, вже ввечері потужність сонячних електростанцій різко знижується і для забезпечення потреб у високому споживанні необхідно залучати додаткові потужності електростанцій. Зараз їх обсяг обмежений через ремонти та підготовку опалювального сезону.

Ощадливо споживайте електроенергію, особливо з 16:00 до 23:00.

Допоможи енергетикам тримати баланс та дати енергосистемі можливість відновитися.