Шановні ветерани, учасники бойових дій, АТО, ООС, російсько-української війни!

Дата: 07.08.2023 11:45

Український ветеранський фонд - Ветеранський фондУкраїнський ветеранський фонд - платформа розвитку ветеранських можливостей, установа у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України і працює для ветеранів і їхніх родин. А поки ветерани захищають Україну на фронті і захищають наше майбутнє, Український ветеранський фонд турбується про їхнє завтра, фінансує бізнес ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

Наразі з 28 липня по 21 серпня 2023 року здійснюється прийом заявок на конкурс «ВАРТО: золоті руки». Сума фінансування проєктів від 500 000 до 3 000 000 грн.

В рамках даного конкурсного відбору проєктів на отримання фінансової підтримки мають право:

• ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та
    члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які
    зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до
    отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

З метою надання допомоги бажаючим взяти участь у цьому конкурсі та інших грантових конкурсах на розвиток власної справи, Ви та члени Ваших родин маєте можливість взяти участь в освітньому заході, який проводиться в рамках  проєкту «Соціальна підтримка ветеранів – потенціал розвитку Студенянської громади», що реалізується ГО «Центр розвитку Студенянської громади» за фінансової підтримки Українського ветеранського фонду.

9 серпня 2023 року з 14.00 по 16.00 год. Вищим навчальним закладом «Університет економіки та права «КРОК», планується проведення 2 освітнього заходу на тему «Бізнес-план».

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході у форматі онлайн, попередньо зателефонувавши за тел. 0966195704 для надсилання посилання на ZOOM.

З повагою, ГО «Центр розвитку Студенянської громади».