Рятувальники Вінниччини вкотре наголошують: не допускайте пожеж в екосистемах!

Дата: 11.09.2023 12:28

Фото без описуНедотримання правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем, у більшості випадків може призвести до масштабних пожеж, які становлять загрозу не лише довкіллю, житловим будинкам та інфраструктурі, але й життю і здоров’ю людей.

Лише минулої доби вінницькі рятувальники ліквідували 12 пожеж в природних екосистемах, на площі понад 11 га. Такі випадки сталися на території Вінницького, Гайсинського, Жмеринського, Тульчинського та Хмільницького районів.

Шановні громадяни, назвичайники наполегливо наголошують не випалювати суху траву, рослинні залишки та сміття.

Звертаємо вашу увагу, що порушення правил пожежної безпеки тягне за собою, як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

ГУ ДСНС у Вінницькій області