Дитяче свято в с. Гонорівка "ЄДИНОЮ РОДИНОЮ"

Дата: 12.09.2023 10:25

09 вересня.2023 року в с. Гонорівка Студенянської територіальної громади  проведено дитяче свято під назвою "Єдиною родиною" в рамках реалізації проєкту малих ґрантів Київського діалогу за ініціативи ГО "Центр розвитку Студенянської громади".
Мета проєкту: створення комфортного середовища для проживання мешканців, встановлення міні-дитячого майданчика.

Дитяче свято проведено для дітей с. Гонорівка, в  тому числіс дітей ВПО та дітей загиблих Захисників України зі всієї громади.
Працівниками КЗ "Центр КіД Студенянської сільської ради" та Гонорівського Будинку культури-філії, КЗ "Студенянська Публічна бібліотека",бібліотекарями Кукулівської, Болганської та Гонорівської філій,членами Молодіжної ради "Єдність" при Студенянській сільській раді, працівниками Відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради організовано для дітей святкову програму в національно-патріотичному стилі з елементами проведення майстер-класів (виготовлення свічок із вощини; плетіння патріотичних браслетів; виготовлення ляльки-мотанки; виготовлення янголів-оберегів; техніки малювання паперових метеликів); організовані спортивно-розважальна локація та творче заняття по створенню малюнка на асфальті.
Діти у складі команд мали змогу взяти участь у майстер-класах та зробити собі сувеніри на згадку.
По закінченню заходу в.о. голови ГО "Центр розвитку Студенянської громади" Кирста Юрій Іванович вручив дітям солодкі подарунки.
Щиро вдячні кожному, хто долучився до проведення заходу та подарував дітям частинку щастя у цей нелегкий для усіх нас час. Адже найголовніше - це дарувати підростаючому поколінню щасливі емоції для того, щоб в майбутньому вони росли гідними громадянами України!