Щиро вітаю Вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Дата: 09.11.2023 09:49
Кількість переглядів: 111
Це свято талановитих людей, носіїв національної ідеї, оберегів історичної пам’яті. Ваша майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється у збереженні народних традицій, любові до джерел народного мистецтва.
Бажаю Вам міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.
З повагою сільський голова Олексій Кирнасівський