Дата: 19.03.2018 17:32

В Студенянській об’єднаній територіальні громаді відбувся зональний етап фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2018»

16 березня 2018 року в приміщенні Студенянського Будинку культури відбувся зональний етап фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2018»

У відборі брали участь творчі колективи вчителів та учні Студенянської об’єднаної громади. Вони були представлені : сімейним вокально – інструментальним ансамблем ( керівник – Багрій В.С.) з твором «Інструментальне попурі»; старшою групою хореографічного колективу «Міраж» ( керівник – Масна О.А.) з хореографічними постановками «Не твоя війна» та « На крилах мрій»; вчительсько - учнівським тріо з твором «Через сад виноград».

Висококваліфіковане журі, яке очолювала директор обласного Будинку культури учителя – Мельник Тетяна Іванівна, відзначило високий рівень підготовки усіх творчих колективів, загальну сценічну та виконавську культуру учасників.