Що робити, якщо близька вам людина зникла?

Дата: 23.11.2023 09:11

Що робити, якщо близька вам людина зникла?У такому випадку необхідно негайно звернутися до поліції.

Заяву або повідомлення про зникнення можна надати:

- поштою;

- на телефон 102 (цілодобово);

- на телефон «гарячої» лінії 0800 212151 (цілодобово);

- безпосередньо звернувшись до територіального підрозділу Національної поліції України.

У заяві про розшук особи, зниклої безвісти, зазначається максимально відома інформація про обставини зникнення, викрадення або потрапляння в полон та відомості про зниклу людину.

Заява або повідомлення про зникнення приймається поліцією у день звернення громадян, незалежно від місця зникнення людини.

Вам необхідно надати усю відому інформацію про неї:

- дата та місце зникнення;

- анкетні дані зниклої людини, зокрема, число, місяць та рік її народження;

- особисті (індивідуальні) прикмети (татуювання, шрами, родимі плями, інші особливості тощо);

- номерні речі (мобільний телефон, паспорт, документи, що посвідчують особу з фото тощо), що були при ній під час зникнення;

- дані інших осіб, яким також може бути відомо про факти зникнення.

За кожним фактом зникнення, викрадення або потрапляння в полон органом досудового розслідування реєструється кримінальне провадження у ЄРДР.

Якщо ви втратили зв'язок з рідними – не зволікайте, звертайтеся до поліції.

ГУНП у Вінницькій області