Шановні військовослужбовці Збройних Сил України.

Дата: 06.12.2023 10:18

Фото без описуПрийміть щирі вітання з професійним святом.

Звертаюсь до Вас і тих, які щодня вірою і правдою служать українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами. Щиро дякую всім військовослужбовцям Студенянської громади, які служили чи служать у Збройних Силах, за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу і героїзм. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей. Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, забезпечуєте спокій громадян, стоїте на варті суверенітету і територіальної цілісності держави. Боєздатні Збройні Сили України – це здобуток і заслуга мільйонів українців. Величезна подяка волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які матеріально та морально підтримують Збройні Сили України. У цей день схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава! Зичу всім військовослужбовцям незламної волі у подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань. Нехай любов до своєї країни, славетні бойові подвиги наших дідів, народна повага надихають Вас на нові звершення у благородній справі служіння народу України.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою сільський голова                                     Олексій Кирнасівський