Привітання з днем Святого Миколая
Дата: 06.12.2023 15:49
Кількість переглядів: 133
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04327554/493f2af5baa6fb802417f5e30d0a36ff.jpg)
Вітаю з Днем Святого Миколая та бажаю справжнього дива та безмежної радості, добрих посмішок рідних та любові, веселих миттєвостей та гарного настрою, світлої надії та міцної віри у доброту. Нехай це свято подарує Вам присмак солодкого життя та таку ж солодку мрію.
З повагою сільський голова Олексій КИРНАСІВСЬКИЙ
« повернутися