Шановні колеги, вітаю вас з професійним святом – з Днем місцевого самоврядування.

Дата: 07.12.2023 09:20

Наше з вами головне завдання - працювати на благо територіальних громад та відстоювати їх інтереси. Це робота непроста і відповідальна, це щоденні виклики, це прийняття складних рішень. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові й нові завдання, а разом з ними приходить новий  досвід.

Дякую кожному з вас за те, що обрали цей непростий шлях і за те, що завдяки цьому усі ми працюємо як єдиний злагоджений механізм.

Дякую за те, що з початку повномасштабного вторгнення ви залишилися в країні і продовжили працювати на благо громади. Адже ви знаєте, що потрібні людям і по-іншому ви просто не можете.

Бажаю вам професійних досягнень і успіхів у громадській роботі, вдячності від людей, міцного здоров’я, родинного тепла та стійкості і віри в нашу Перемогу.Сильна країна - це в першу чергу сильна громада. Зі святом!

З повагою сільський голова                                 Олексій КИРНАСІВСЬКИЙ