Дата: 26.12.2023 12:03

Фахівці відповіли на актуальні запитання щодо правил безпеки під час користування транспортомВосени в Україні пройшов другий етап національного Тижня безпеки дорожнього руху.

Тижні безпеки відбуваються двічі на рік з метою привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму.

Зокрема, в рамках акції відбувся круглий стіл «Актуальні питання з безпеки на транспорті в умовах воєнного стану» для керівників автотранспортних підприємств, представників Департаментів транспортної інфраструктури облдержадміністрацій та територіальних громад.

Під час онлайн зустрічі фахівці транспортної сфери відповіли на актуальні питання, що стосуються безпеки на транспорті.

Відповіді на них можна переглянути у відео за посиланням: https://bitly.ws/378As.