Як та навіщо українці вивчають англійську мову? Результати дослідження

Дата: 29.12.2023 09:25

Як та навіщо українці вивчають англійську мову? Результати дослідження Повномасштабна війна підвищила потребу українців у вивченні іноземної мови. На думку більшості учасників, англійська — потреба сьогодення та інструмент для підвищення якості життя.

Нещодавно за сприяння Міністерства цифрової трансформації провели дослідження «Запити та виклики на шляху опанування англійської мови серед українців». Результати допомогли краще дізнатися, для чого українці вивчають англійську мову та як використовують її в різних сферах життя.

Повну версію дослідження читайте за посиланням: https://bitly.ws/37Fz9

Дослідження проведено агенцією КМІС, Київським міжнародним інститутом соціології в межах проєкту «Трансформація комунікацій!» за підтримки Агентства США з USAID Україна на запит Міністерства цифрової трансформації України.