Бій під Крутами назавжди залишиться прикладом незламності і стійкості українських воїнів, - Сергій Борзов

Дата: 29.01.2024 13:54

зображення учасників бою під Крутами із написом "Пам'ятаємо Героїв Крут" Вони - символ мужності та нескореності українців у боротьбі за свою свободу.

Молоді патріоти, які у 1918 році стали на захист своєї Батьківщини, ціною власного життя змогли зупинити на декілька днів просування більшовицької армії на територію України.

Це дало змогу укласти Брест-Литовський мир, що фактично стало міжнародним визнанням незалежності УНР.

"Бій під Крутами назавжди залишиться прикладом незламності і стійкості українських воїнів. - зауважив Начальник ОВА Сергій Борзов. - Ворог, як століття тому, так і сьогодні, не врахував головного – сили духу та мужності наших воїнів".

Схиляємо голови перед тими, хто захищав державні цінності!

Вклоняємося Героям сьогодення!

Переможемо!