В Україні спростили механізм визначення родинного кола військовослужбовців, які мають право на отримання грошового забезпечення або допомоги

Дата: 31.01.2024 15:51

інфографікаКабінет Міністрів України вніс зміни до постанов № 884 і № 168. Саме ці документи визначають порядок виплат військовослужбовцям та їхнім сім’ям під час дії воєнного стану, а також прискорюють сам процес.

Як зауважила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, існуватиме чіткий перелік державних органів, які мають право на отримання інформації щодо осіб, які мають право на отримання грошового забезпечення військовослужбовців.

Це Міноборони, СБУ, Служба зовнішньої розвідки, ГУР, Головне управління Національної гвардії, Держприкордонслужба, Управління державної охорони, Адміністрація Держспецзвʼязку, Адміністрація Держспецтрансслужби.

Посадовиця подякувала Віцепрем'єр-міністру України - Міністру з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірині Верещук за ефективні щотижневі наради з питань ветеранської політики. “Це справді дієвий майданчик центрального рівня, де з розгляду окремо взятих питань, з якими стикаються ветерани чи їх сімʼї, напрацьовують рішення щодо спрощення забюрократизованих процедур.”- наголосила Наталя Заболотна.