Розпочато прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі до Міжнародного дня рідної мови

Дата: 08.02.2024 09:35

фото сайту Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови.
З цієї нагоди представники Національного Фестивалю «Код Нації» та проєкту «ПроМову» оголосили проведення Всеукраїнського конкурсу.

Його мета – сприяти розвитку української мови шляхом популяризації культурного надбання у суспільстві; заохочення представників усіх груп населення до вивчення української мови, утвердження її як головного чинника існування нашої нації; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учасників Конкурсу.

Важливо, що у рамках конкурсу також передбачено й підтримку Збройних Сил України благодійними внесками учасників.

На Конкурс усі охочі зможуть подати свої творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, фотокросинг, есе на тему «Мовне питання» та номінація мовних мемів. Подача заявок на Конкурс відбувається на сайті з 05.02 по 25.02, оцінювання творчих проєктів по 29.02, а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 01 березня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Для інших знавців солов’їної Освітня платформа Фестивалю проводитиме Тестування на рівень володіння українською мовою. Зареєструватись на нього можна на сторінці до 23.02, пройти тестування з 26.02 по 29.02, а дізнатись попередні результати вже з 01 березня!

Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу.