Запрошуємо на Зустріч для змін – подію,

Дата: 09.02.2024 11:33

Возможно, это графический образ⚡️Запрошуємо на Зустріч для змін – подію, що ініціює діалог між бізнесом, громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування. Будемо говорити про співпрацю, обмінюватися ідеями реалізації спільних проєктів на рівні громад.

Організатори зустрічі - Інститут Медіації Партнерства та Національна мережа розвитку локальної філантропії Філантропи

🔥Чому це актуально?

Сьогодні громадський сектор, бізнес та державні структури не мають налагодженого стабільного зв’язку та взаємодії:

▪️ ГО прагнуть до змін, та не мають чіткого шляху і повних можливостей

▪️ Бізнес бачить шлях і має ресурс, але не готовий говорити тільки про цінності

▪️ Держава тісно співпрацює з обома секторами, та не поєднує їх в спільних проєктах

▪️ Кожен з секторів має власні цілі та притаманні методи роботи

▪️ Між секторами - потенційний конфлікт інтересів і недовіра

🔁 При цьому, всі три сектори мають спільні інтереси у сферах соціального розвитку, економіки, інновацій та потенціал до створення спільних проєктів, що підтримають сталий розвиток громад і принесуть користь усім сторонам.

Час перейти до діалогу та партнерства!

Якщо ви представляєте локальні державні установи, громадські організації чи бізнес – «Зустріч для змін» стане для вас:

🔹платформою для проговорення перспектив співдії та озвучення ваших інтересів,

🔹ресурсом для пошуку нових контактів,

🔹джерелом практичних ідей та інструментів для втілення конкретних рішень у своїх громадах.

🔸 Програма зустрічі: панельні дискусії, присвячені цілям та форматами взаємодії між громадськими об’єднаннями та бізнесом і участі органів місцевого самоврядування у реалізації спільних проєктів + практичний воркшоп на основі кейсів успішного партнерства.

🔸 Дата проведення: 17 лютого 2024 року

🔸 Формат: змішаний (офлайн + онлайн)

🔸 Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

👉 Реєстрація тут - https://bit.ly/zustrich-anketa

Налагоджена взаємодія ГО, бізнесів та держави – ключовий фактор успішної відбудови України та розвитку місцевих громад. Зробіть крок назустріч партнерству!

✅ Приєднуйтесь до участі, реєструйтеся та підписуйтесь на подію, щоб не пропустити сповіщення про деталі