Дата: 15.02.2024 15:46

Дякую за мужність та небайдужість. Впевнений, що разом ми переможемо! - Сергій Борзов до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістівЧужа війна... яка забрала життя тисячі українських солдат.

Вони виконували свій військовий обов'язок перед державою.

15 лютого 1989 року - день виведення військ з Афганістану.

Сьогодні Україна бореться проти підступного ворога. На жаль, українці знову змушені брати до рук зброю. Відтепер, щоб захистити своє: родину, землю, державу. Ви як ніхто знаєте, що таке війна та розумієте, що таке відповідальність.

«Від початку російської агресії ви щодня передаєте свої знання та вміння молодшим побратимам. Хтось в тилу, а хтось на передовій. – зауважив Начальник ОВА Сергій Борзов. - Дякую за мужність та небайдужість. Низький уклін кожному з вас. Впевнений, що разом ми переможемо! Слава Україні!»