На Вінниччині для дітей військовослужбовців продовжують організовувати активне дозвілля

Дата: 28.02.2024 13:15

Діти у розважальному центрі FAZAДіти найбільше потребують уваги та підтримки, а особливо ті, чиї батьки стоять на захисті України.

У вихідні для хлопчиків та дівчаток – дітей наших захисників, організували активне дозвілля у розважальному центрі FAZA. Тут дітворі запропонували змагання спортивно-розважального спрямування у реальному часі та просторі.

Лазерні лабіринти повели гравців у цікавий світ спритності та кмітливості. Діти проявили неабияку фізичну витривалість і командний дух.

Згодом організатори запросили учасників на святковий фуршет. Їх пригостили різноманітними смаколиками та улюбленими солодкими напоями. А дискотека з паперовим шоу подарувала масу неймовірних емоцій.

Три години пройшли як одна мить. Діти набралися позитиву, вдосталь розважилися, знайшли нових друзів та отримали подарунки з солодощами.

Активні розваги для дітей наших воїнів організували за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОВА.