Шлях ветерана лише починається з повернення додому

Дата: 01.03.2024 13:12

Шлях ветерана довгий і тернистий. Він насичений випробуваннями та викликами. Цивільне населення України має бути готовим пройти цей шлях разом із ветеранками й ветеранами, адже від нашої підтримки залежить якісна адаптація учасників і учасниць бойових дій у суспільстві.

Заради нашої безпеки вони віддають найцінніше – здоровʼя та час. Тож ми повинні допомогти їм пройти цей шлях ветерана, віддячуючи за ризики і захист.

Перший крок – повернення додому, усвідомлення нового життя. Наступні кроки – тільки разом!

Ми маємо бути поруч із ветеранами й ветеранками. Допомагаймо нашим захисникам і захисницям на їхньому Шляху ветерана.