Студенянська громада
Вінницька область, Тульчинський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Перелік вулиць, провулків населених пунктів Студенянської сільської територіальної громади, що пропонуються до перейменування

Дата: 19.03.2024 15:18
Кількість переглядів: 50

1.Студенянська сільська рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування провулку Садовий в с. Кукули Студенянської сільської територіальної громади та запрошує бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

2. Організатор громадського обговорення – Студенянська сільська рада.

Громадське обговорення проводиться Студенянською сільською радою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи запроваджений воєнний стан на території України, на виконання рішення виконавчого комітету Студенянської сільської ради від 06.03.2024 р. №14/14 «Про проведення громадського обговорення та громадського слухання щодо перейменування провулку Садовий с. Кукули».

  1. Ініціатори щодо перейменування вулиць: жителі с. Кукули Студенянської сільської  територіальної громади.
  2. Об’єкти права власності, яким пропонується змінити  назву (перейменувати):

Перелік вулиць, провулків населених пунктів Студенянської сільської територіальної громади, що пропонуються до перейменування

№ з/п

Назва провулку (стара)

Назва провулку (нова)

Адреса розташування

1.

провулок Садовий

провулок Кушніра Дмитра

с. Кукули Тульчинський район Вінницька область

5. Строк проведення заходів з громадського обговорення — два місяці з дати публікації інформаційного повідомлення на офіційному сайті сільської ради.

6. Провести громадське обговорення у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Студенянської територіальної громади і громадських слухань.

7. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються в письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи (найменування, місцезнаходження – для юридичної особи), яка їх подає протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення на наступну адресу: 24715, Вінницька область, Тульчинський район, село Студена, вул. Соборна, 42,  або на електронну пошту:  sr@studenyanska-gromada.gov.ua

8. Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Студенянської сільської ради за посиланням: https://studenyanska-gromada.gov.ua/ в термін до 20 травня 2024 року.

Підстава —  рішення виконавчого комітету Студенянської сільської ради від 06 березня 2024 року № 14/14  «Про проведення  громадського обговорення та громадського слухання щодо перейменування провулку Садовий с. Кукули».

9. «Інформація щодо правових наслідків при перейменуванні вулиць та провулків».

З метою уникнення непорозумінь надаємо роз’яснення щодо правових наслідків при перейменуванні вулиць та провулків.
Законодавством не передбачено внесення змін до правовстановлюючих документів (свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, договору міни, договору дарування, тощо) у зв’язку з перейменуванням вулиць, на яких знаходиться об’єкт нерухомого майна, а тому вони є чинними та не потребують заміни чи отримання нового правовстановлюючого документа.

У той же час, із власної ініціативи або в разі необхідності (продаж, дарування, тощо) власник майна (в тому числі земельної ділянки), відносно якого відбулися зміни в назві вулиці (площі, провулку тощо), відповідно до законодавства має право самостійно (або уповноважити на це іншу особу за довіреністю) звернутися до органу державної реєстрації прав на нерухоме майно з заявою про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у разі зміни назви чи перейменування вулиці (площі, провулку тощо) відповідно до рішення Студенянської сільської ради.

У разі необхідності здійснення нотаріальних дій із нерухомістю (продаж, успадкування, дарування тощо), у  Студенянській сільській раді можна отримати рішення про перейменування вулиці. На підставі правовстановлюючих документів зі старою назвою вулиці і цим рішенням нотаріус видає новий правовстановлюючий документ із новою назвою вулиці.

Актуалізація даних про місце реєстрацій особи у документах, в яких зазначають відомості про місце проживання /перебування особи, можлива за її зверненням (або її представника).

Звертаємо увагу на те, що реєстраційний збір не справляється за проведення державної реєстрації змін, що вносяться до установчих документів юридичних осіб, а також зміни місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи у зв’язку із зміною назви (перейменуванням) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів.

Синоніми до слова Інформація


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь