Безоплатне навчання для підприємців від Google

Дата: 21.03.2024 09:45

Зображення з написом "Безоплатне навчання для підприємців від Google"Google запускає безоплатні онлайн-програми навчання для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.

Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.

Щоб допомогти українським компаніям масштабуватись, підвищити конкурентоспроможність та захистити власну справу від кіберзагроз, Google запускає три безоплатні програми:

«Зростайте з Google: програма для малих бізнесів»

Для підприємців, які прагнуть збільшити прибуток через розвиток і масштабування компанії. Після навчання 100 бізнесів зможуть взяти участь у менторській програмі від експертів.

«Безпечніше з Google: основи кібербезпеки для бізнесу»

Топові українські експерти поділяться практичними знаннями про кібергігієну, розпізнавання кібератак та створення системи кіберзахисту бізнесу.

«Знаходьте нових клієнтів за кордоном»

Під час навчання дізнаєтеся, як  адаптувати продукт чи послуги до іноземного споживача та розробити стратегію виходу на нові ринки.

Навчання проходитиме онлайн, а долучитися можна як до однієї, так і до кількох програм одночасно.

Для кого навчання?

Для майбутніх і діючих підприємців, власників, керівників та співробітників малих і середніх бізнесів.

Старт першої програми вже 3 квітня.

Дізнавайтеся детальніше та реєструйтеся за посиланням.

Будуємо країну підприємців разом!