Вдячні Європі за допомогу! Наша незламна сила – в єдності! - Сергій Борзов

Дата: 09.05.2024 10:38

Колаж "День Європи" 9 травня разом із країнами Євросоюзу ми відзначаємо День Європи.

Начальник ОВА Сергій Борзов підкреслив, що для нас цей день особливий.

«Він про єдність на шляху до миру. Про спільні цінності. Про взаємодопомогу та підтримку.  Повага до людської гідності, демократія, свобода і верховенство права – ті європейські цінності, які українці змушені щодня захищати у боротьбі проти ворога. Підтримка партнерів для нас дуже важлива. Як і прагнення бути в безпеці та створити гідні умови для спокійного, мирного життя!» - зазначив очільник області.

За словами Сергія Борзова, у цивілізованому світі розуміють, що перемога України необхідна для справедливого та сталого миру.

«І тільки разом ми зможемо цього досягти. Вдячні Європі за допомогу! Наша незламна сила – в єдності!» - наголосив Начальник ОВА.