Подвиг Праведників народів Світу – приклад людяності та самопожертви, - Сергій Борзов

Дата: 14.05.2024 13:26

людина покладає квіти до пам'ятника Сьогодні, 14 травня, ми вшановуємо пам’ять українців, які надавали прихисток і порятунок євреям під час Другої світової війни.

«Той, хто рятує одне життя, рятує весь світ… - підкреслив Начальник ОВА Сергій Борзов. – Єврейський народ став жертвою людиноненависницької політики нацистів. Тисячі людей винищили цілими поколіннями… Подвиг Праведників народів Світу – приклад людяності та самопожертви. Попри страх за себе та свою родину, вони допомагали євреям врятуватися від розстрілів та концтаборів. Бо людське життя для них залишалося найвищою цінністю».

Очільник області наголосив, що голокост – це страшна трагедія світу, про яку не можна забувати.

«Боляче, що історія повторюється… Знову геноцид, але проти українців.  Держава-агресор намагається знищити нас. За те, що ми є. За те, ким ми є. Забрати нашу свободу, національну ідентичність, культуру…  Втім, зло обов'язково зазнає поразки. Бо навіть у найтемніші часи є люди, що дарують світло», –  підкреслив Сергій Борзов.

Вічна пам’ять всім невинним жертвам.