Вінниччина – у четвірці лідерів за темпами посіву зернових та зернобобових культур

Дата: 22.05.2024 11:33

Трактор на поліЗа інформацією Мінагрополітики, саме в нашій області за минулий тиждень таких культур засіяно найбільше – 114 тис. га.

Загалом, наші аграрії засіяли ярі зернові та зернобобові культури на  94% прогнозованих площ.

Це 292 тис. га кукурудзи, 11,5 тис. га пшениці, 55 тис. га ячменю, 6 тис. га гороху та 1,1 тис. га вівса.

"Наразі посівна кампанія в області успішно наближається до завершення. Дякую аграріям, які продовжують працювати задля зміцнення продовольчої безпеки країни". - підкреслив Начальник ОВА Сергій Борзов.