Дорога шкільна спільното  Студенянської громади! Щиро вітаю усіх зі святом Останнього дзвоника!

Дата: 31.05.2024 22:40

Фото без описуЗазвичай, цей святковий день давав кожному своє: школярам сповіщав про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень, батькам приносив трішки більше спокою, на тривалий час зменшивши шкільні турботи, а вчителі мали можливість перезавантажитись, щоб бути готовими й надалі навчати наше майбутнє покоління – майбутнє нашої України.

Цьогоріч ми зустрічаємо свято Останнього дзвоника в дуже складний для нашої держави час, в час подій, які назавжди змінюють нашу країну та наших людей.

Тому, разом із усіма щиро вірю, що перемога українського народу не за горами і що новий навчальний рік ми зустрічатимемо в звичних мирних умовах.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів! Нехай літо буде щедрим на хороші новини, приємні враження та здійснення мрій!

З повагою сільський голова              Олексій КИРНАСІВСЬКИЙ