Любі наші, дорогі діти! Шановні батьки!

Дата: 01.06.2024 14:11

листівки з днем захисту дітей 1 червня 2022Щиро вітаю Вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Це свято – одне з найпрекрасніших, найрадісніших, свято одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Ви – найдорожчий скарб, радість і майбутнє нашої громади.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо гідних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Любі діти! Ви – майбутнє України, наша опора, впевненість у завтрашньому дні.

Від усього серця бажаю дітям і дорослим чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах! Злагоди кожній дитині, кожній родині нашої громади!

З вірою у найкраще дитинство своїх маленьких земляків,

сільський голова    Олексій КИРНАСІВСЬКИЙ