Багато вінницьких журналістів воюють сьогодні безпосередньо зброєю, а не словом, - Сергій Борзов

Дата: 07.06.2024 10:09

Листівка з написом "З днем журналіста"06 червня.З  Днем журналіста України, шановні медійники!

«Ви як ніхто знаєте, що таке ціна слова і ціна часу. Вами захоплюється світ. Через російську агресію  у вас тепер теж передова – інформаційна. Ваша місія – підтримувати у читачів, слухачів і глядачів  патріотичний дух, надавати оперативну достовірну інформацію», - зауважив Начальник ОВА Сергій Борзов.

Багато вінницьких журналістів воюють сьогодні  безпосередньо зброєю, а не словом.

«На жаль, маємо втрати загинули Євген ГУТНИК, Юрій КОВАЛЬ, Володимир ДАЦЕНКО. Пам'ятаємо. Вічна шана Героям! Щиро вдячний медійникам, хто зараз воює у Силах оборони, захищає небо та кордони України. Ми обов’язково переможемо!» - резюмував очільник області.