Правила пожежної безпеки

Дата: 17.07.2024 17:12

Фото без опису

У зв’язку з поступовим підвищенням температури повітря збільшується ризик виникнення пожеж. Це зумовлюється тим, що громадяни, впорядковуючи свої земельні ділянки, спалюють листя чи суху траву. Для виникнення таких пожеж достатньо кинутого недопалку чи сірника, або необережного поводження з вогнем при розведенні багаття, що може призвести до непоправних наслідків: знищення будівель, матеріальних цінностей та травмування людей.

Пожежі, спричинені спалюванням сухої трави, небезпечні ще й тим, що за короткий проміжок часу набирають великих масштабів. Проте найбільшу небезпеку несе пожежа, яка розповсюджується при сильному вітрі з різкими змінами напрямку та швидкості. Як правило, площа таких пожеж протягом 15-30 хвилин збільшується у 2-3 рази. Їх гасіння пов’язано з подоланням великих труднощів, затратою значних матеріальних і людських ресурсів.

Студенянська сільська рада звертається до мешканців громади з проханням дотримуватись основних правил пожежної безпеки:

-         бути вкрай обережними у поводженні з відкритим вогнем;

-         не залишати без нагляду розпалене багаття;

-         не розпалювати багаття біля будинків та садиб;

-         не спалювати суху траву.

Отже, основні заходи пожежної без­пеки нескладні, а їх ре­тельне виконання дозволяє вберегтися від біди.