Замовлення підручників

• Потреба закладів освіти в підручниках для 5 класу на 2021-2022 н.р.(Завантажити)
  • Потреба закладів освіти в підручниках для 9 класу на 2021-2022 н.р. (Завантажити)
  • Потреба закладів освіти в підручниках для 4 класу на 2020-2021 н.р (Завантажити)
  • Потреба закладів освіти в підручниках для 4 класу на 2020-2021 н.р.(Завантажити)
  • Розпорядження від 30.04.2021р. № 63 "Про створення робочої групи з вивчення питання оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів Студенянської ТГ" (Завантажити)

Конкурс на посаду керівника

• Конкурс на посаду керівника комунального закладу загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Кукули (Відкрити)

Наради

• Нарада з керівниками закладів освіти Студенянської територіальної громади (Відкрити)
  • Відбулася нарада з директорами закладів загальної середньої освіти Студенянської громади (Відкрити)
  • 12 вересня 2022 року відбулася нарада з керівниками закладів освіти Студенянської територіальної громади (Відкрити)