18 Жовтня, 2019 р., 17:59
11 Травня, 2019 р., 15:10
  Відповідно до статей 5, 81 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 29 сесії Студенянської сільської ради 6 скликання від 17.04.2015 року № 370 «Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад», розпоряджень сільського голови від 06 травня 2019 року № 63 «Про ініціювання добровільного приєднання територіальних громад до Студенянської об’єднаної териріальної громади», від 07 травня 2019 року № 67 «Про проведення громадських слухань щодо добровільного приєднання територіальних громад до Студенянської об’єднаної територіальної громади», з метою забезпечення належного розгляду питання щодо ініціювання добровільного приєднання сільський голова О.Кирнасівський ініціює проведення громадського обговорення пропозиції щодо добровільного приєднання до Студенянської об’єднаної територіальної громади суміжних територіальних громад.
15 Січня, 2019 р., 12:28
Шановні жителі Студенянської ОТГ!
08 Листопада, 2018 р., 08:59
Звернення до жителів громади Шановні мешканці Студенянської об’єднаної територіальної громади!   Студенянська об’єднана територіальна громада утворена 20 серпня 2015 року відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». За період своєї роботи громада почала активно розвиватися. Створені виконавчі органи для забезпечення функціонування відповідних напрямків соціально-економічної сфери, проводяться роботи з благоустрою, капітальні ремонти доріг, об’єктів комунальної власності, зміцнюється матеріально-технічна база закладів соціальної сфери.
17 Вересня, 2018 р., 12:40
  Оголошення про І та ІІ засідання конкурсної комісії
13 Серпня, 2018 р., 14:45
  Студенянська сільська рада оголошує конкурс з 17.08.2018 року на заміщення вакантних посад:
10 Серпня, 2018 р., 10:14
  Студенянська сільська рада з 17.08.2018 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Студенянської Публічної бібліотеки (місце знаходження: 24715, Вінницька обл., Піщанський р-н, с. Студена вул. Соборна, 31).
23 Липня, 2018 р., 15:08
  Студенянська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста 1 категорії відділу містобудування та архітектури, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства та цивільного захисту