23 Березня, 2021 р., 11:51
  Знову мають місце випадки вчинення шахрайських дій невідомими особами, від імені працівників органів структурних підрозділів ГУ ДПС у Вінницькій області, в тому числі керівників структурних підрозділів, з метою протиправного заволодіння коштами суб’єктів господарської діяльності зареєстрованих на території обслуговування.
16 Березня, 2021 р., 15:45
  Оголошення про проведення особистого прийому громадян депутатом Вінницької обласної ради
04 Березня, 2021 р., 16:44
  Відділ освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Студенянської сільської ради (далі – ІРЦ):
09 Лютого, 2021 р., 16:18
  Студенянська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами відділу архітектури, містобудування, цивільного захисту, управління комунальною власністю та житлово-комунальним господарством Студенянської сільської ради
02 Лютого, 2021 р., 11:45
  Всі, хто проживає у сільській місцевості та має у власності земельні ділянки, можуть скористатися усім спектром послуг, які надає система безоплатної правової допомоги.
26 Січня, 2021 р., 10:24
  Порядок денний ІУ позачергової сесії Студенянської сільської ради
25 Січня, 2021 р., 17:01
  Про скликання позачергової четвертої сесії Студенянської сільської ради восьмого скликання (Відкрити)