Дата: 17.08.2020 11:45

Фото без опису  Участь спортсменів Студенянської ОТГ в обласних спортивних іграх Вінниччини 2020 року серед команд сільських об’єднаних територіальних громад, присвячених Дню Незалежності України та 70-річчю з дня утворення ВФСТ «Колос»

14-16 серпня відбулися обласні спортивні ігри Вінниччини 2020 року серед команд сільських об’єднаних територіальних громад, присвячених Дню Незалежності України та 70-річчю з дня утворення ВФСТ «Колос».

Урочисте відкриття фінальних змагань спортивних ігор Вінниччини-2020 відбулось 15 серпня, на території Вінницької дитячо-юнацької спортивно-оздоровчої бази «Колос» за участі великої кількості почесних гостей та представників оргкомітету: Сергія Борзова, очільника Вінницької ОДА, Ірини Борзової, народної депутатки України IX скликання, Олександра Мендуся, голови ВТО ВФСТ «Колос», Сергія Чернявського, начальника управління фізичної культури і спорту Вінницької ОДА, Хникіна Павла, голови відділення НОК України у Вінницькій області, Сергія Татусяка, голови ВФСТ «Колос», а також голів об’єднаних територіальних громад Вінниччини.

Спортсмени Студенянської об’єднаної територіальної громади взяли участь у змаганнях. В програмі змагань: футбол, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи та шашки. Наші спортсмени в загальнокомандному заліку зайняли ІV місце серед команд з 12-ти об’єднаних територіальних громад Вінницької області.

Сільський голова Олексій Кирнасівський також брав участь в офіційному відкритті змагань, підтримував наших спортсменів та привітав із зайнятим ІV місцем.

Вітаємо наших спортсменів!!!