Нарада з адміністраціями навчальних закладів Студенянської ОТГ

Дата: 19.08.2020 09:56

Фото без опису  12.08.2020 року відбулася нарада з адміністраціями навчальних закладів громади за участі сільського голови Олексія Кирнасівського, заступника сільського голови Валентини Ружицької, яку провела начальниця відділу освіти культури молоді спорту Студенянської сільської ради Наталя Королюк.

Розглянуто ряд питань щодо організації роботи закладів дошкільної та загальної середньої освіти у 2020-2021 н.р., а саме : підготовчі заходи щодо відновлення освітнього процесу, особливості відвідування закладу освіти, організації підвезення та харчування, створення безпечних умов для організованого початку навчального року, стан пожежної безпеки електрогосподарства, утримання території. Наголошено на вимоги головного санітарного лікаря України № 42 від 30.07.2020 та №25 від 21.05.2020 року.