Участь сільського голови Кирнасівського Олексія Петровича у семінарі-нараді «Громада безпечного середовища»

Дата: 27.04.2021 17:01

27 квітня 2021 року голова Студенянської територіальної громади Кирнасівський Олексій Петрович взяв участь у семінарі-нараді на тему: «Громада безпечного середовища», що відбулась у залі засідань Тульчинської районної державної адміністрації. В ході наради було обговорено стан та перспективи стратегічного планування у сфері безпечного середовища в громадах та необхідності створення Центрів безпеки з добровільними місцевими дружинами, місцевими пожежними командами, використовуючи досвід кращих європейських практик Польщі та Швейцарії.

Після завершення наради відбулось урочисте підписання угоди про співпрацю між Студенянською територіальною громадою та Вінницькою територіальною організацією Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з метою сприяння організації та проведенню фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед населення громади, підвищення рівня фізичного здоров’я її мешканців. Також було підписано угоду про співробітництво з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер» задля розробки та реалізації різноманітних програм, що сприятимуть соціально-економічному розвитку громади, встановленню нових та розвитку існуючих міжнародних контактів.