Участь творчих колективів Студенянської територіальної громади в Всеукраїнському фестивалі «Подільський оберіг»

Дата: 04.07.2021 13:19

Фото без опису  3 липня 2021 року творчі колективи Студенянської територіальної громади взяти участь у Всеукраїнському фестивалі «Подільський оберіг» що відбувся в рамках заходів з відзначення 30-ї річниці Незалежності України на території державного історико-культурного заповідника «Буша».

Студенянську територіальну громаду представляли:

• народний аматорський колектив «Червона калина» Трибусівського будинку культури – філії КЗ «Центр культури і дозвілля Студенянської сільської ради», керівник Василь Грабарівський;
  • вокальний ансамбль «Калинове гроно» КЗ «Центр культури і дозвілля Студенянської сільської ради», керівник Валерія Хоренкова;
  • фольклорний колектив «Гонорівський пердзвін» Гонорівського будинку культури – філії КЗ «Центр культури і дозвілля Студенянської сільської ради», керівник Зоя Підгурська.

Також Студенянську громаду представляла вишивальниця, майстриня, Ольга Федорівна Житкевич.

Під час фестивалю світлицю Студенянської громади відвідало багато гостей, серед них голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов, Народний депутат України Ірина Борзова, представник Народного депутата України Генадія Вацака – Людмила Зотова.

Дякуємо колективам за участь у фестивалі.