Дякую усім за щоденну працю і збереження традицій! Гарних врожаїв і доброботу в кожному фермерському господарстві! – Сергій Борзов вітає фермерів Вінниччини з професійним святом

Дата: 19.06.2022 10:40

Фото без опису

Два роки тому Президент України Володимир Зеленський започаткував в Україні День фермера.
З професійним святом фермерів Вінниччини привітав Начальник ОВА Сергій Борзов

"Це свято - повага до тих, хто працює на рідній землі. Тих, хто знає ціну хліба", - підкреслив очільник області.
За його словами, 265 тисяч гектарів на Вінниччині обробляють фермерські господарства. А в області їх 2577.
"Дякую усім за щоденну працю і збереження традицій! Гарних врожаїв і добробуту в кожному фермерському господарстві! На вас сьогодні продовольча безпека України. Фермери, попри всі труднощі та побоювання за врожай, весною вийшли в поля. Україна переможе! Хліб буде. І паляниця", - зазначив Сергій Борзов.