Громадські роботи як спосіб перевиховання порушників

Дата: 12.07.2022 13:32

Фото без описуГромадські роботи полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт. Призначаються громадські роботи на строк від двадцяти до шістдесяти годин і відбуваються не більш як чотири години на день, а неповнолітніми – не більше ніж дві години. Порушники перебувають на обліку в уповноваженому органі з питань пробації за місцемпроживання. Посадова особа органу пробації проводить з порушником бесіду, під час якої роз’яснює порядок та умови відбування стягнення, наслідки ухилення від відбування громадських робіт та видає направлення для відбування стягнення на один із об’єктів, визначених органами місцевого самоврядування. До відбутого строку громадських робіт зараховується тільки той час, протягом якого порушник виконував суспільно корисну працю на визначених об’єктах. Законодавчо визначено, що у разі ухилення порушника від відбування громадських робіт постановою суду (судді) за поданням уповноваженого органу з питань пробації, невідбутий строкгромадських робіт може бути замінено штрафом або адміністративним арештом. На обліку Тульчинського районного сектору №2 філії Державної установи “Центр пробації” у Вінницькій області перебуває 1 порушник, на якого судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт. Він займається упорядкуванням території с. Студена.

Начальник сектору
капітан внутрішньої служби